SX125NATF
Main features
Wheel sets of series SX made from non-ferrous metal equipment, wheel with WLNA S polyamide tire.
Technical data
Product code
SX125NATF
Bearing type
Ślizgowe
Outer diameter
125 mm
Tread width
32 mm
Weight
0.49 kg
Overall height
156.5 mm
Load capacity
100 kg
Plate dimensions
90x70 mm
Hole spacing
70x50 mm
Mounting hole
9 mm